poniedziałek, 27 października 2014

Without You.

Cześć!

Dłuższą chwilę nie pojawiło się tutaj nic nowego, ale już to naprawiam ;) Przed Wami kolejna nowa twarz, tym razem brunetka, tajemnicza i zadziorna Karolina. :) 

Dziś w trochę innej odsłonie, w środku Wrocławia, gdzie ludzie żyją w ciągłym biegu. My postaraliśmy się o to, by zatrzymać na chwilę czas i zamknąć w kadrze kilka ujęć Karoliny. Jest to zawsze jakieś nowe doświadczenie, równocześnie dla fotografującego jak i modelki żeby wtopić się w tłum i działać, mnie się to spodobało - do odważnych świat należy. :) 

Modelka - Karolina B.
Help - Ada O.

P.S. 
Zapraszam Was do komentowania i wyrażania swoich opinii tutaj czy też na moim fanpage'u. Każdy nawet anonimowy komentarz to motywacja do dalszych działań, mały gest, który dużo zmienia. 

Enjoy! 

6 komentarzy:

  1. Po co dodajesz dwa te same zdjęcia, z rowerem czy bez. Mam sobie wybrać, które bardziej mi się ma podobać ? ;/ Nieprofesjonalne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiem co nieprofesjonalnego jest w dodaniu podobnych zdjęć. Ale jak się ktoś chce czepiać to powód zawsze się znajdzie. Niech sobie dodaje co chce to jego blog. Mi się podoba wersja z rowerem he he.

    OdpowiedzUsuń