środa, 31 grudnia 2014

EINDE.

Cześć!

Wypada zakończyć ten rok i tutaj, w sumie napiszę praktycznie to samo co na fanpage'u jakiś czas temu, żeby nikt nie czuł się gorszy :D. Dziękuję za całe tysiące odwiedzin i wyświetleń mojego bloga, to podnosi na duchu i motywuje do dalszych działań. Dużo nauczyłem się przez ten rok i liczę na to, że z kolejnym rokiem będzie tylko lepiej. Najważniejsze to rozwijać swoją pasję i czerpać z tego przyjemność, dzięki Wam to wszystko stało się realne, za to również dziękuję :)

Dziękuję wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować w tym roku. Każdej osobie, która pozowała przed obiektywem, jak i wszystkim, którzy pomagali przy zdjęciach. :) Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie Was jeszcze więcej i, że zrealizujemy jeszcze sporo ciekawych pomysłów. :)

Przy okazji życzę Wam, aby ten 2015 rok był dużo jeszcze wspanialszy niż ten, by spełniły się Wasze wszystkie marzenia i nigdy nie zabrakło Wam motywacji do dalszych działań! 


Zapraszam również do kontaktu w sprawie zdjęć, poprzez wiadomość, maila, fanpage'a. Nie wstydź się i napisz - nie gryzę! :D

 
Pozdrawiam - Mateusz Grabski 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz